Турбота про рідних і близьких – напевно, одне з найприємніших занять господині. На своїй великій кухні «Руна» ми робимо все, щоб максимально наблизити смак нашої продукції до тих страв, що готуються вдома. У нас усе просто – ретельний підбір якісних і натуральних інгредієнтів, а також дбайливе дотримання процесу приготування. Наш головний секрет – соуси «Руна» ми не виробляємо, а готуємо з великою любов’ю. Самі продукти обробляємо мінімально для максимального збереження корисних властивостей, а скляну баночку стерилізуємо тільки парою, як кожна хазяйновита господиня на своїй кухні.

ПрАТ «Луцьк Фудз».

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ МИ ЗАКУПОВУЄМО В УКРАЇНІ
клікніть на маркер, щоб дізнатися походження кожного інгредієнта
Переваги продукції ТМ “Руна”

ОСОБЛИВИЙ СМАК

 • у різноманітності рецептур і в поєднанні інгредієнтів.

НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

 • без консервантів, без барвників.

КОРИСНІ РЕЧОВИНИ

 • вітаміни, мікроелементи, лікопен та інші.

ЕКОЛОГІЧНА УПАКОВКА

 • надійно захищає продукт від доступу повітря і бактерій;
 • унікальна сучасна екологічно чиста упаковка гарантує ідеальні умови зберігання протягом тривалого часу;
 • надає можливість споживачу візуально оцінити якість продукту, зробити правильний вибір.

ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

 • скляна банка з кришкою зручна для повторного використання;
 • різноманітність фасування за об’ємом – забезпечує зручність вибору;
 • соуси використовувати під час приготування та додавати  до уже готових страв;
 • основні елементи соусів зображені на етикетці.

ОПТИМАЛЬНИЙ АСОРТИМЕНТ

 • у переліку продукції: соуси – томатні та нетоматні, заправки, оцти натуральні та розчини оцтової кислоти, кетчупи, томатна паста, майонези, гірчиця й аджика – всі необхідні приправи, які задовольняють різноманітні смакові потреби споживачів.

СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ

 • якісний контроль сировини та дотримання санітарно-гігієнічних норм;
 • сучасне обладнання та сучасна технологія виробництва забезпечують кінцевому продукту відмінну якість, дозволяють зберегти природні властивості та харчову цінність;
 • високий рівень культури виробництва.

ДОСТУПНА ЦІНА

 • ідеальне співвідношення середньої ціни та високої якості орієнтоване на економного споживача.

ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

За час свого існування компанія ПрАТ «Луцьк Фудз» отримала вітчизняне визнання як виробник корисних і безпечних продуктів харчування незмінно високої якості та стала відповідальним і надійним партнером.

Історія підприємства налічує майже 80 років, протягом яких завжди відслідковувались останні тенденції та запроваджувалися новітні технології. Так, у 2008-2010 роках була проведена повна реконструкція та модернізація заводу. У 2015-2018 роках програма модернізації була продовжена, а також введені в експлуатацію дві нові виробничі лінії. Це дозволило розширити асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції, яка виробляється ПрАТ «Луцьк Фудз».

Компанія виготовляє продукцію під власними національними брендами ТМ «Руна» , ТМ «Рідний край», асортимент яких налічує більше 70 SKU.

Продукція компанії ТМ «Руна» повністю сертифікована, виробляється виключно з натуральної сировини, без барвників, без консервантів. В основі рецептур соусів – томатна паста, якість якої підтверджується ДСТУ 3343-89. ТМ «Руна» представлена широкою гамою бакалійної продукції: томатні соуси та паста, аджики та гірчиці, кетчупи, майонези, натуральні оцти, розчини оцтової кислоти.

Одним із важливих напрямків діяльності підприємства є випуск продукції під приватними торговими марками. З 2009 року ПрАТ «Луцьк Фудз» успішно співпрацює у сфері виробництва private label з найбільшими торгівельними мережами України,  партнерами із Західної Європи та Африки. Асортимент продукції під private label налічує близько 30 SKU

На сьогоднішній день у компанії працює  більше 350 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, постачання та продажів. Досвідчений управлінці приймають важливі маркетингові, виробничі та стратегічні рішення, спрямовані на постійний розвиток та задоволення потреб усіх стейкхолдерів компанії.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку ПрАТ «Луцьк Фудз» є експорт. Продукцію підприємства можна знайти на 4 континентах у таких країнах, як: Азербайджан, Грузія, Естонія, Ізраїль, Катар, Латвія, Литва, Молдова, Нігерія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Румунія, Саудівська Аравія, США, Японія та ін.

Системний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва гарантує споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.