Турбота про рідних і близьких – напевно, одне з найприємніших занять господині. На своїй великій кухні «Руна» ми робимо все, щоб максимально наблизити смак нашої продукції до тих страв, що готуються вдома. У нас усе просто – ретельний підбір якісних і натуральних інгредієнтів, а також дбайливе дотримання процесу приготування. Наш головний секрет – соуси «Руна» ми не виробляємо, а готуємо з великою любов’ю. Самі продукти обробляємо мінімально для максимального збереження корисних властивостей, а скляну баночку стерилізуємо тільки парою, як кожна хазяйновита господиня на своїй кухні.

ПрАТ «Луцьк Фудз».

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ МИ ЗАКУПОВУЄМО В УКРАЇНІ
клікніть на маркер, щоб дізнатися походження кожного інгредієнта
Переваги продукції ТМ “Руна”

ОСОБЛИВИЙ СМАК

 • у різноманітності рецептур і в поєднанні інгредієнтів.

НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

 • без консервантів, без барвників.

КОРИСНІ РЕЧОВИНИ

 • вітаміни, мікроелементи, лікопен та інші.

ЕКЛОГІЧНА УПАКОВКА

 • надійно захищає продукт від доступу повітря і бактерій;
 • унікальна сучасна екологічно чиста упаковка гарантує ідеальні умови зберігання протягом тривалого часу;
 • надає можливість споживачу візуально оцінити якість продукту, зробити правильний вибір.

ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

 • скляна банка з кришкою зручна для повторного використання;
 • різноманітність фасування за об’ємом – забезпечує зручність вибору;
 • соуси діляться на «для приготування страв» та «для додавання до страв»
 • основні елементи соусів зображені на етикетці

ОПТИМАЛЬНИЙ АССОРТИМЕНТ

 • у переліку продукції: соуси, оцти натуральні та розчини оцтової кислоти, кетчупи, томатна паста, майонези, гірчиця й аджика – всі необхідні приправи, які задовольняють різноманітні смакові потреби споживачів.

СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ

 • якісний контроль сировини та дотримання санітарно-гігієнічних норм;
 • сучасне обладнання та сучасна технологія виробництва забезпечують кінцевому продукту відмінну якість, дозволяють зберегти природні властивості та харчову цінність;
 • високий рівень культури виробництва.

ДОСТУПНА ЦІНА

 • ідеальне співвідношення середньої ціни та високої якості орієнтоване на економного споживача.

ПрАТ «Луцьк Фудз» – український виробник бакалійної продукції, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1945 року.

За час свого існування компанія ПрАТ «Луцьк Фудз» отримала вітчизняне визнання як виробник корисних і безпечних продуктів харчування незмінно високої якості та стала відповідальним і надійним партнером.

Історія підприємства налічує більше 70 років, протягом яких завжди відслідковувались останні тенденції та запроваджувалися новітні технології. Так, у 2008-2010 роках була проведена повна реконструкція та модернізація заводу. У 2015-2018 роках програма модернізації була продовжена, а також введені в експлуатацію дві нові виробничі лінії. Це дозволило розширити асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції, яка виробляється ПрАТ «Луцьк Фудз».

Компанія виготовляє продукцію під власними національними брендами ТМ «Руна» , ТМ «Рідний край», асортимент яких налічує більше 85 SKU.

Продукція компанії ТМ «Руна» повністю сертифікована, виробляється виключно з натуральної сировини, без барвників, без консервантів. В основі рецептур соусів – томатна паста, якість якої підтверджується ДСТУ 3343-89. ТМ «Руна» представлена широкою гамою бакалійної продукції: томатні соуси та пасти, аджики та гірчиці, кетчупи, майонези, натуральні оцти, розчини оцтової кислоти.

Одним із важливих напрямків діяльності підприємства є випуск продукції під приватними торговими марками. З 2009 року ПрАТ «Луцьк Фудз» успішно співпрацює у сфері виробництва private label з найбільшими торгівельними мережами України, Білорусі, партнерами із Західної Європи та Африки. Асортимент продукції під private label налічує більше 35 SKU

На сьогоднішній день у компанії працює 320 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, постачання та продажів. Досвідчений управлінці приймають важливі маркетингові, виробничі та стратегічні рішення, спрямовані на постійний розвиток та задоволення потреб всіх стейкхолдерів компанії.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку ПрАТ «Луцьк Фудз» є експорт. Продукцію підприємства можна знайти на 4 континентах у таких країнах, як Республіка Білорусь, Молдова, Латвія, Литва, Естонія, Гамбія, Нідерланди, США, Японія, Іспанія, Чехія, Німеччина, Польща, Грузія, Азербайджан та ін.

Системний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва гарантує споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.